Екшн

 

Пригоди

 

Головоломки

 

Стратегії

 

Симулятори

 

Інші

Ігри для дівчаток
Новини

«Alice is Dead» — флеш-трилогія в жанрі point-and-click, яку, незважаючи на час її існування, вже можна віднести до класики своїй категорії. Це атмосферна пригода розіграна у збоченому світі «Аліси в Країні Чудес».

Тепер всі три частини цієї чудової гри також є на сайті LioFlash.com.ua:

Відразу хочемо попередити — якщо ви очікуєте казок в стилі Льюїса Керрола, то навіть не заходьте на запропоновані вище сторінки. Хоча... щось в цій грі є від оригінальної історії. І це не лише спільні герої, але і непередбачуваний сюжет, і загадкова атмосфера, і якесь до кінця неясне дивне відчуття недомовленості.


Ми раді презентувати вашій увазі п'ять випусків суперпопулярної серії логічних флеш-ігор «Фабрика кульок».

«Factory Balls» — серія флеш-головоломок в яких граючому потрібно розфарбовувати певним чином кульки. Використовуючи різноманітні відра з фарбами і набір інструментів (насос, пульверизатор, окуляри, спеціальні накладки і т.д.) вам потрібно домогтися того, щоб створювана вами кулька стала схожою на ту, що служить вам за зразок.

У серію входить чотири «номерні» гри (Factory Balls, Factory Balls 2, Factory Balls 3, Factory Balls 4) і один спеціальний різдвяний випуск — Factory Balls, the Christmas edition.

Ми раді презентувати Вам новий портал онлайн-ігор! Тут ви можете знайти тільки кращі флеш-ігри. Наше бачення цього порталу — не кількість, а якість ігор, так що ви можете бути впевнені, що кожна гра тестується і вартує вашої уваги. Більше того — всі ігри на LioFlash є безкоштовними! Ми ніколи не попросимо Вас платити за задоволення!

Ми настійно рекомендуємо вам зареєструватися, щоб отримати доступ до додаткових можливостей сайту: заробляння балів, особистих повідомлень, коментарів, рейтингу та закладок кращих ігор, використання аватарів і т.д.

Сподіваємося, вам сподобається наш портал безкоштовних онлайн флеш-ігор! Удачі!